Schoolteam

Directie

directeur Filip De Baets
Sijslostraat 52
8020 Ruddervoorde

Telefoon:
050/38.65.43 (De Wassenaard)
050/27.94.05 (thuis)
0473/43.83.87 (gsm)
Email:
directie@dewassenaard.be
filip_debaets@skynet.be

1ste kleuter

instapklas: juf Giovanella Vermeulen
1KA: juf Martine Vandamme
1KB: juf Dominiek Bultiauw

plusleerkracht: juf Florence Gregori

kinderverzorgster: juf Patricia Declerck en juf Stefanie Deras

2de kleuter

2KA: juf Nancy Brinckman
2KB: juf Katrien Verhoye
           juf Meredith Six (vrijdag)
2KC: juf Veerle Bouckaert
        juf Sarah Desauter

3de kleuter

3KA: juf Silke Vanden Bilcke
3KB: juf Inge Vanlersberghe

1ste leerjaar

juf Monique Denys (1A)
juf Francine Van Nieuwenhuyse (1B)
juf Annick Rammant (1C)

2de leerjaar

2A: juf Katrien Costers
       juf Stephanie Flokman (op vrijdag)
2B: juf Isabelle Claerhoudt
       juf Stephanie Flokman (op donderdag)

3de leerjaar

3A: juf Marlies Himpens
3B: meester Danny Lingier en juf Eva Gevaert (op vrijdag)
3C: juf Annelore Tanghe

4de leerjaar

4A: juf Liesel Vermeersch
4B: juf Caroline Verhoye 
4C: juf Maike Hoffmann en meester Bart Verfaillie

5de leerjaar

5A: juf Maxime Lasat
5B: juf Ingrid Standaert
5C: juf Sofie Deburchgraeve

6de leerjaar

6A: juf Natacha Cordy
6B: juf Evelien De Vos

Leerkrachten LO

juf Kelly Laukens
juf Silvie De Neef

godsdienstleerkracht

meester Kristof Van Quakebeke

kernteam

zorgcoördinator Diane De Pril
juf Giovanella Vermeulen
juf Sofie Deburchgraeve
plusleerkracht Eva Gevaert
plusleerkracht Bart Verfaillie
plusleerkracht Kurt Taecke
beleidsondersteuner Sebastian De Smet
directeur Filip De Baets (tot 30-11-22)
directeur Ilse Deraedt (vanaf 01-12-22)

ICT-coördinator

Kris Heyns
Bram Verstappen

administratie

- An Grobben Verpoorten
  (maandag)
- Pascale Deprez
  (dinsdag, woensdag en vrijdag)
- Sebastian De Smet
  (donderdag)

mail: secretariaat@dewassenaard.be

Schoolraad

Afgevaardigden leerkrachten:
Francine Van Nieuwenhuyse
Bart Verfaillie
Giovanella Vermeulen

Afgevaardigden ouders:
Wim Depelchin
Annelies Vanderbrugghen
Ilse Sulzle

Afgevaardigden plaatselijke gemeenschap:
Anthony De Buyser
Karl Vandermeersch
Joëlle de Daniloff

schoolbestuur

Voorzitter:
De heer Benny Willems
Kerkebeekstraat 28
8490 Varsenare

Leden:
Joëlle de Daniloff
Els Wouters
Johan Vanbeselaere
Jan Poelaert
Karl Vandermeersch
Joris Ocket
Nadine Scheemaeker
Bernard Opsomer